I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Prywatne Gimnazjum nr 1

Absolwenci

1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015
tablo z lat poprzednich: liceum, gimnazjum

Absolwenci Liceum 2012-2015

III LO 
Wychowawca:mgr Teresa Smoter

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Brandenburg Kaja
  3. Bryła Małgorzata
  4. Fitak Mateusz
  5. Gądek Martyna
  6. Giza Bartosz
  7. Górska Emanuela
  8. Jaworska Katarzyna
  9. Kalinowska Karolina
  10. Kozioł Karolina
  11. Paluszek Wiktoria
  12. Perlik Dominik
  13. Piwowarczyk Patrycja
  14. Pyjas Piotr
  15. Sala Bartosz
  16. Schab Piotr
  17. Święcicka Gabriela
  18. Thlon Dominika

Absolwenci Gimnazjum 2012-2015

III GA
Wychowawca: mgr Bożena Ryba

  1. Brejde Jakub
  2. Budziaszek Filip
  3. Kępa Patrycja
  4. Kowalewska Kaja
  5. Kubiszyn Olga
  6. Lewandowski Dawid
  7. Madej Wawrzyniec
  8. Makowska Aleksandra
  9. Małkowska Julia
  10. Mazurek Mateusz
  11. Mięso Daniel
  12. Perlik Małgorzata
  13. Plata Kamil
  14. Pyjas Paweł

 

 

 

 

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2009-2015

VI A
Wychowawca:mgr Bożena Ryba

  1. Auguściak Natalia
  2. Banyś Dawid
  3. Chabowska Oliwia
  4. Czort Łucja
  5. Depta Aleksandra
  6. Gonet Maciej
  7. Kąkol Dominika
  8. Kłyś Patrycja
  9. Krech Adam
  10. Kwiędacz Patryk
  11. Lassak Wiktoria
  12. Musiał Jakub
  13. Mruk Michał
  14. Peciak Katarzyna
  15. Poniński Wojciech
  16. Sadowska Maja
  17. Wójcik Krzysztof

 

 

Absolwenci Liceum 2011-2014

 

III LO 
Wychowawca:mgr Barbara Tomczyk

  1. Adamczyk Aleksander
  2. Bała Natalia
  3. Błażewicz Joanna
  4. Cieniawa Paweł
  5. Kaczorowska Żaneta
  6. Kielan Konrad
  7. Kotula Adrianna
  8. Kucharski Miłosz
  9. Łośko Katarzyna
  10. Mołodecki Grzegorz
  11. Ochał Adrianna
  12. Olbrych Karolina
  13. Ornat Izabella  
  14. Piskorz Bartłomiej
  15. Przesmycka Apolonia
  16. Sałakowska Aleksandra
  17. Tomczyk Aleksandra
  18. Urban Marta
  19. Żuławski Maciej

 

 

Absolwenci Gimnazjum 2011-2014

 

III GA
Wychowawca: mgr Hanna Sokołowska

  1. Czajka Mateusz
  2. Depta Mateusz
  3. Fliśnik Mateusz
  4. Grabowska Karolina
  5. Jagaczewski Aleksander
  6. Jakubiec Jakub
  7. Jałocha Artur
  8. Jawor Mateusz
  9. Konarski Nikodem
  10. Kużdżał Barbara
  11. Lasota Gabriela
  12. Moszkowicz Paweł
  13. Moszkowicz Piotr
  14. Stanuch Barbara
  15. Stawiarz Julia
  16. Szczepocki Andrzej
  17. Szczybura Filip
  18. Szklarz Gabriela  
  19. Ślusarska Aleksandra
  20. Świątek Natalia
  21. Wojdak Konstancja

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2008-2014

 

VI A
Wychowawca: mgr Anna Szczepańska

  1. Balcerzak Szymon
  2. Budacz Patryk
  3. Czernecki Jan
  4. Chrapisiński Jakub
  5. Drabik Daniel
  6. Gaj Zuzanna
  7. Nielipiński Paweł
  8. Raczkowski Krzysztof
  9. Sikora Szymon
  10. Synowski Patryk
  11. Szczybura Maja
  12. Ścibior Patricie
  13. Ślusarski Franciszek
  14. Warczygłowa Bruno
  15. Zawadzki Filip
  16. Żurowski Maciej
 

 

powrót do góry

Absolwenci Liceum 2010-2013

 

III LO 
Wychowawca:mgr Iwona Słapek

  1. Bachul Justyna
  2. Droździewicz Aleksandra
  3. Haxhijaj Angelina
  4. Jagła Ewelina
  5. Morawski Kamil
  6. Nowak Maja
  7. Olech Konrad
  8. Pactwa Sebastian
  9. Pacułt Adrian
  10. Werner Monika
  11. Wójcik Katarzyna

 

 

 

Absolwenci Gimnazjum 2010-2013

 

III GA
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk

  1. Baran Żaneta
  2. Czekońska Marta
  3. Grzybacz Jakub
  4. Hussakowska Zofia
  5. Jawor Aleksandra
  6. Karasiński Antoni
  7. Leś Angelika
  8. Pachota Natalia
  9. Potok Anna
  10. Pszyk Wojciech
  11. Raczkowski Aleksander
  12. Sikora Katarzyna
  13. Słonina Paulina
  14. Stachów Jakub
  15. Surówka Anna
  16. Zimmer Tomasz

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2007-2013

 

VI A
Wychowawca: mgr Krystyna Markowicz

  1. Aksman Bartłomiej
  2. Banyś Mateusz
  3. Bugajski Jakub
  4. Chrapisiński Jan
  5. Grzybacz Maciej
  6. Janiczek Oliwia
  7. Kolaszyńska Wiktoria
  8. Kuć Kacper
  9. Macura Laura
  10. Majewska Emilia
  11. Mosio Bartłomiej
  12. Mróz Magdalena
  13. Olejarczyk Karolina
  14. Pachota Karolina
  15. Pająk Julia
  16. Siwik Natalia
  17. Święch Filip
  18. Zaczkowska Zuzanna
 
  powrót do góry

Absolwenci Gimnazjum 2009-2012

 

III GA  
Wychowawca:mgr Teresa Smoter

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Bielewski Krzysztof
  3. Bielski Damian
  4. Block Paula
  5. Brandenburg Kaja
  6. Gurgul Wojciech
  7. Kużdżał Piotr
  8. Łuczyński Tomasz
  9. Mosio Paulina
  10. Osuch Marcin
  11. Pacułt Dominika
  12. Perlik Dominik
  13. Swałtek Kaja
  14. Thlon Dominika
  15. Warchał Natalia

Absolwenci Gimnazjum 2009-2012

III GB
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk

  1. Fliśnik Joanna
  2. Gądek Martyna
  3. Gigoń Bartosz
  4. Jarząbek Artur
  5. Jaworska Katarzyna
  6. Kozak Patrycja
  7. Ogrodnik Mateusz
  8. Pantkowska Klaudia
  9. Płaszczak Patryk
  10. Popławska-Walusiak Julia
  11. Pyjas Piotr
  12. Surówka Krzysztof
  13. Szczudłowska Karolina
  14. Ślusarska Julia
  15. Święcicka Gabriela
  16. Wierciak Aleksandra
  17. Żołnierczyk Piotr
  powrót do góry

Absolwenci Liceum 2009-2012

III A  
Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska

  1. Cholewa Jakub
  2. Fudalińska Katarzyna
  3. Grodowski Michał
  4. Kmiecik Kamila
  5. Kula Kinga
  6. Mrukot Magdalena
  7. Muszyński Daniel
  8. Nika Agata
  9. Pamuła Julia
  10. Pociejewski Przemysław
  11. Rybkowski Piotr
  12. Rzepka Filip
  13. Stachura Michał
  14. Stałęga Norbert
  15. Tomczyk Kacper
  16. Trzos Agata
  17. Więk Natalia

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2006-2012

VI A
Wychowawca: mgr Bożena Ryba

  1. Czechowski Michał
  2. Dzierża Oliwia
  3. Jastrzębski Michał
  4. Jędrzejaszek Jerzy
  5. Kępa Patrycja
  6. Kmiecik Kinga
  7. Makowska Aleksandra
  8. Mięso Daniel
  9. Piechówka Kacper
  10. Piskorz Julia
  11. Satoła Monika
  12. Sikorska Wiktoria
  13. Śmigla Tomasz

 

 

  powrót do góry

Absolwenci Gimnazjum 2008-2011

III GA  
Wychowawca:mgr Bożena Poławska -Motyka

  1. Brochocka Sandra
  2. Brylińska Justyna
  3. Ciupis Jędrzej
  4. Czekońska Kamila
  5. Drobny Tomasz
  6. Gawlik Przemysław
  7. Gądek Gabriela
  8. Książek Jakub
  9. Kużdżał Zofia
  10. Kwaśniak Aleksandra
  11. Maliszewski Marek
  12. Mielec Klaudia
  13. Senkowska Iwona
  14. Soboń Maciej
  15. Szlachetka Jakub
  16. Urban Aleksandra
  17. Walczewski Bartosz
  18. Wójcik Adrianna
  19. Wydro Maciej
  20. Zawiślak Zuzanna

Absolwenci Gimnazjum 2008-2011

III GB
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk

  1. Adamczyk Aleksander
  2. Bała Natalia
  3. Błażewicz Joanna
  4. Cewicki Bartosz
  5. Cieniawa Paweł
  6. Jawor Tomasz
  7. Łośko Katarzyna
  8. Łyczek Konrad
  9. Mołodecki Grzegorz
  10. Ochał Adrianna
  11. Ornat Izabela
  12. Piskorz Bartłomiej
  13. Przesmycka Apolonia
  14. Sałakowska Aleksandra
  15. Tomczyk Aleksandra
  16. Urban Marta
  17. Włodarczyk Marcin
  18. Zając Bartłomiej

 

  powrót do góry

Absolwenci Liceum 2008-2011

III A  
Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska

  1. Bachul Mateusz
  2. Batkiewicz Marcin
  3. Buczaniewicz Arkadiusz
  4. Góra Mateusz
  5. Jasiński Maksym
  6. Kurowska Karolina
  7. Ładyga Małgorzata
  8. Mętel Paweł
  9. Nawalany Krzysztof
  10. Nosek Piotr
  11. Sala Grzegorz
  12. Sikorski Sebastian
  13. Siwiec Piotr
  14. Walczewski Maciej
  15. Złotek Patryk
  16. Żukiewicz Maciej
  17. Paszkowska Aleksandra
  18. Słapiński Szymon

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2008-2011

VI A
Wychowawca: mgr Hanna Sokołowska

  1. Benio Ada
  2. Benio Kacper
  3. Depta Mateusz
  4. Fill Julia
  5. Grabowska Karolina
  6. Jakubiec Jakub
  7. Jałocha Artur
  8. Jawor Mateusz
  9. Konarski Nikodem
  10. Moszkowicz Paweł
  11. Moszkowicz Piotr
  12. Piotrowska Kinga
  13. Skórka Jakub
  14. Stawiarz Julia
  15. Szczybura Filip
  16. Wojdak Konstancja

 

  powrót do góry
Absolwenci Gimnazjum 2007-2010

III GA  
Wychowawca: mgr Helena Osińska
  1. Figiel Krystian
  2. Gołąbek Karolina
  3. Jakubas Daniel
  4. Kaszowski Radosław
  5. Kępski Tomasz
  6. Kobiałka Patrycja
  7. Kołodziej Anna
  8. Marchewka Michał
  9. Masłowski Piotr
  10. Mosio Magdalena
  11. Ślęzak Natalia
  12. Tomczyk Ryszard
  13. Walisko Karolina
  14. Zając Tomasz
  15. Ziętara Nikola
  16. Żarnowski Maciej
Absolwenci Gimnazjum 2007-2010

III GB
Wychowawca:  mgr Iwona Słapek
  1. Gawor Wojciech
  2. Plucińska Joanna
  3. Przybylski Andrzej
  4. Przybylski Maciej
  5. Radliński Patryk
  6. Rudek Klaudia
  7. Sikorski Tomasz
  8. Walec Paulina
  9. Zięcik Paweł
powrót do góry

Absolwenci Liceum 2007-2010

III A  
Wychowawca: mgr Anna Pagaczewska - Białczyńska

  1. Augustyniak Barbara
  2. Backi Mateusz
  3. Baran Magdalena
  4. Daniel  Marcin
  5. Drobniak Kamil
  6. Grzybowski Jarosław
  7. Hanusiak Daniel
  8. Hładyłowicz Sebastian
  9. Janik Katarzyna
  10. Jarosik Julia
  11. Lehman Krzysztof
  12. Masłowski Jacek
  13. Różański Kacper
  14. Sejmej Adrian
  15. Stagrowski Filip
  16. Turchan Łucja
  17. Wojtas Karolina
  18. Wróbel Lidia
  19. Zabielny Krzysztof

Absolwenci Szkoły Podstawowej 2004-2010

VI A
Wychowawca: mgr Krystyna Markowicz

  1. Blaszyńska Karolina
  2. Chochołek Dominik
  3. Czekońska Marta
  4. Daniec Magdalena
  5. Grzybacz Jakub
  6. Janda Natalia
  7. Pachota Natalia
  8. Piaskowska Julia
  9. Pióro Alicja
  10. Procka Iga
  11. Raczkowski Aleksander
  12. Sikora Katarzyna
  13. Stalmach Aleksandra
  14. Surówka Anna
  15. Szadkowski Olaf
  16. Zimmer Tomasz
powrót do góry
Absolwenci Gimnazjum 2006-2009

III GA  
Wychowawca: mgr Teresa Smoter
  1. Bobusia Jolanta
  2. Chojnacka Klaudia
  3. Krzeszowska Małgorzata
  4. Kużdżał Hanna
  5. Mac Queen Paweł
  6. Mech Anna
  7. Mech Krzysztof
  8. Mołodecka Aleksandra
  9. Pacut Ewa
  10. Palczyński Michał
  11. Piechowicz Mateusz
  12. Podlasiński Oskar
  13. Robak Kamil
  14. Ruszkowski Daniel
  15. Sowa Michał
  16. Strejczek Michał
  17. Tomczyk Kacper
Absolwenci Gimnazjum 2006-2009

III GB
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk
  1. Bartsch Mateusz
  2. Guzik Mariusz
  3. Kmiecik Kamila
  4. Koza Angelika
  5. Małusecka Gabriela
  6. Murzyn Karol
  7. Piejko Jakub
  8. Płaneta Gabriela
  9. Pociejewski Przemysław
  10. Stachura Michał
  11. Stepaniak Małgorzata
  12. Wawrzynowicz Błażej
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2006-2009

III A  
Wychowawca: mgr Iwona Słapek
  1. Antoń Ludmiła
  2. Dydo Oskar
  3. Fraś Łukasz
  4. Gdula Anna
  5. Kaleta Natalia
  6. Kopycki Sebastian
  7. Łukasik Przemysław
  8. Michalska Joanna
  9. Mikuła Mateusz
  10. Niemiec Karolina
  11. Niesłuchowska Barbara
  12. Ościak Anita
  13. Paduch Anna
  14. Pilch Aleksandra
  15. Sieradzka Ada
  16. Staśko Michał
  17. Szura Michał
  18. Wiśniewski Samuel
  19. Wyszyńska Kaja
  20. Zawiła Agnieszka
  21. Żołnierczyk Katarzyna
  22. Żurek Karolina
Absolwenci Szkoły Podstawowej 2003-2009

VI A
Wychowawca: mgr Bożena Ryba
  1. Bielewski Krzysztof
  2. Block Paula
  3. Czajka Dominika
  4. Fabijan Kamil
  5. Gurgul Wojciech
  6. Kamińska Weronika
  7. Kamiński Patryk
  8. Mosio Paulina
  9. Pacułt Dominika
  10. Pawlikowski Łukasz
  11. Perlik Dominik
  12. Popławska-Walusiak Julia
  13. Swałtek Kaja
  14. Szura Maciej
  15. Święcicka Gabriela
  16. Żurek Aleksandra
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2005-2008

III A  
Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska
  1. Byszewska Adrianna
  2. Dańda Natalia
  3. Gawron Dominika
  4. Góra Kamila
  5. Janiszek Paweł
  6. Kałużna Małgorzata
  7. Kamińska Olga
  8. Kasprzyk Przemysław
  9. Kleber Radosław
  10. Kułaj Aneta
  11. Kurzawa Iwona
  12. Kryg Joanna
  13. Macheta Monika
  14. Olejarz Paulina
  15. Pawelec Piotr
  16. Rakoczy Mateusz
  17. Rojowski Michał
  18. Rudek Adrian
  19. Wieczorek Izabela
Absolwenci Gimnazjum 2005-2008

III GA
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk
  1. Bruno-Kamiński Maciej
  2. Cięszczyk Rafał
  3. Ćwięk Kajetan
  4. Frankiewicz Bartosz
  5. Grundkowska Agnieszka
  6. Grzesiak Bartosz
  7. Gzela Michał
  8. Kisielewski Andrzej
  9. Koziarowska Natalia
  10. Kurowska Karolina
  11. Kużdżał Jan
  12. Leja Bartłomiej
  13. Mazurek Łukasz
  14. Palonek Patrycja
  15. Sieroń Michał
  16. Sikorski Sebastian
  17. Ślęzak Patrycja
  18. Tejchman Wojciech
  19. Walczewski Maciej
  20. Zadrożna Karolina
  21. Złotek Patryk
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2004-2007

III A  
Wychowawca: mgr Anna Pagaczewska- Białczyńska
  1. Bocheński Bartosz
  2. Burliga Łukasz
  3. Czapkowska Ewelina
  4. Czarnik Monika
  5. Filimon Jakub
  6. Gastoł Mieszko
  7. Górny Gabriela
  8. Hojny Magdalena
  9. Hydzik Natalia
  10. Kielczyk Karolina
  11. Kokoszka Anna
  12. Konopka Anita
  13. Kopacz Maria
  14. Kosicka Agnieszka
  15. Krzystoń Kinga
  16. Lachman Hubert
  17. Małajewicz Wojciech
  18. Plucińska Emilia
  19. Podsiadło Monika
  20. Rehmann Andrzej
  21. Tronow Stanisław
  22. Warzyński Stefan
  23. Włodarczyk Agnieszka
Absolwenci Gimnazjum 2004-2007

III GA
Wychowawca: mgr Kornelia  Wyszyńska
  1. Backi Mateusz
  2. Duda Tomasz
  3. Drobniak Kamil
  4. Hussakowski Jan
  5. Jach Joanna
  6. Janik Katarzyna
  7. Kocot Dawid
  8. Krzyżanowski Dominik
  9. Naumow Natalia
  10. Popiel Michał
  11. Różański Kacper
  12. Ryś Łukasz
  13. Szeląg Jakub
  14. Święcicki Mateusz
  15. Tomczyk Michał
  16. Warchał Magdalena
  17. Zawistowski Michał
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2003-2006

III A
Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska
  1. Backi Łukasz
  2. Baster Małgorzata
  3. Konieczny Joanna
  4. Kuczek Karolina
  5. Łaczak Monika
  6. Paciorek Piotr
  7. Petryk Magdalena
  8. Salawa Katarzyna
  9. Sokołowski Jakub
  10. Szewczyk Joanna
  11. Szumański Jakub
  12. Szymuś Katarzyna
  13. Świerczek Tomasz
  14. Ziarek Monika




III B
Wychowawca: mgr Iwona Słapek
  1. Czort Magdalena
  2. Gajek Monika
  3. Grzeszczuk Gustaw
  4. Góra Kamil
  5. Kokoszka Karolina
  6. Kowalik Krzysztof
  7. Marchewka Michał
  8. Maryon Michał
  9. Morawska Monika
  10. Olszewski Norbert
  11. Pacucha Szymon
  12. Pogoda Iga
  13. Szewczyk Katarzyna
  14. Urbanowicz Łukasz
  15. Zawartka Agata
bsolwenci Gimnazjum 2003-2006

III GA
Wychowawca: mgr Teresa Smoter
  1. Antoń Ludmiła
  2. Babicz Dawid
  3. Bialik Magdalena
  4. Chojnacki Marcin
  5. Jędraski Wiktor
  6. Kopeć Małgorzata
  7. Kotowska Monika
  8. Łukasik Przemysław
  9. Malik Anna
  10. Nocoń Filip
  11. Pacut Wojciech
  12. Popiel Wojciech
  13. Prząda Łukasz
  14. Tarnowska Paulina
  15. Wiśniewski Samuel
  16. Wójcik Maria
  17. Żołnierczyk Katarzyna

III GB
Wychowawca: mgr Barbara Tomczyk
  1. Brożek Krzysztof
  2. Czak Gabriel
  3. Dydo Oskar
  4. Grabowska Żaneta
  5. Główczyk Michał
  6. Kądziołka Jakub
  7. Leśniak Anna
  8. Matysiak Robert
  9. Mazur Karolina
  10. Ościak Anita
  11. Pilch Aleksandra
  12. Szura Michał
  13. Ślusarek Szymon
  14. Wojtaszek Marcin
  15. Wyszyńska Kaja
  16. Zaręba Anna
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2002-2005

III A
Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska
  1. Brzozowska Anna
  2. Byszewski Piotr
  3. Chmura Aleksandra
  4. Feliks Agnieszka
  5. Grochal Mariusz
  6. Grochal Mateusz
  7. Góra Natalia
  8. Jarząbek Edyta
  9. Kanarek Jędrzej
  10. Kmiecik Tomasz
  11. Kowalczyk Piotr
  12. Kozioł Anna
  13. Kozioł Marcin
  14. Magiera Karolina
  15. Methner Marta
  16. Obara Natalia
  17. Olszewska Natalia
  18. Pławecki Jakub
  19. Potok Karolina
  20. Robak Marcin
  21. Stojek Maria
  22. Wątor Łukasz
  23. Wilkus Anna
  24. Wygoda Marta
  25. Zając Ryszard
Absolwenci Gimnazjum 2002-2005

III G
Wychowawca: mgr Alina Jaworska
  1. Bednarz Maciej
  2. Błaszczyk Robert
  3. Byszewska Adrianna
  4. Dańda Natalia
  5. Gąska Tomasz
  6. Goncerz Sylwia
  7. Hynek Beata
  8. Kica Katarzyna
  9. Klimko Klaudia
  10. Kułaj Aneta
  11. Kryg Joanna
  12. Opoka Marcin
  13. Orlewska Anna
  14. Pańtak Mateusz
  15. Włoch Anna
  16. Wygoda Monika
  17. Zielony Artur
powrót do góry
Absolwenci Liceum 2000-2004

IV A
Wychowawca: mgr Anna Pagaczewska- Białczyńska
  1. Bajko Jakub
  2. Jagiełowicz Kamil
  3. Kasprzyk Piotr
  4. Kowalczyk Magdalena
  5. Kulma Joanna
  6. Ładyga Anna
  7. Oleksiński Tadeusz
  8. Piękoś Monika
  9. Skarbek Michał
  10. Smolak Maciej
  11. Sowicka Żaneta
  12. Szczepański Piotr
  13. Szul Łukasz
  14. Wieczorek Małgorzata
  15. Wiewiórka Jakub
  16. Wilczyńska Natalia
  17. Wojtaszek Beata
  18. Zajadlik Sylwia
  19. Zając Anna
  20. Ziarek Damian
  21. Zyguła Tomasz
  22. Żychowski Michał

IV B
Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak
  1. Balachowski Tomasz
  2. Banaszkiewicz Jakub
  3. Czarnota Michał
  4. Iwulski Robert
  5. Jania Małgorzata
  6. Jaworski Wojciech
  7. Kostuch Natalia
  8. Kozioł Agata
  9. Kuśnierz Marcin
  10. Łastawski Bartosz
  11. Murzyn Natalia
  12. Pająk Marcin
  13. Pomykała Daniel
  14. Poproch Paweł
  15. Przepolska Alicja
  16. Sala Sabina
  17. Senderska Karolina
  18. Sporn Piotr
  19. Staśko Piotr
  20. Tylek Maciej
  21. Waraczewski Dawid
  22. Woźniak Joanna
  23. Ziemiński Maciej
Absolwenci Gimnazjum 2001-2004

III G
Wychowawca: mgr Tomczyk Barbara
  1. Bocheński Bartosz
  2. Bratko Alina
  3. Bronowski Krzysztof
  4. Czak Arkadiusz
  5. Dybała Krzysztof
  6. Gastoł Mieszko
  7. Górny Gabriela
  8. Kaczmarczyk Izabela
  9. Kamińska Joanna
  10. Kozioł Marta
  11. Podsiadło Monika
  12. Sokołowski Mikołaj
  13. Tronow Stanisław
  14. Włodarczyk Agnieszka
  15. Zieliński Łukasz
powrót do góry
Absolwenci Liceum 1999-2003

IV A
Wychowawca: mgr Teresa Smoter
  1. Chwalisz Kinga
  2. Dziedzic Jakub
  3. Groch Adam
  4. Jamróz Agnieszka
  5. Kasprzyk Michał
  6. Klich Jakub
  7. Królikowski Łukasz
  8. Łazarz Jakub
  9. Łyczak Anna
  10. Malec Kinga
  11. Małek Hubert
  12. Mamaj Krzysztof
  13. Migdał Paweł
  14. Pawlica Jerzy
  15. Pleti Jan
  16. Poznańska Magdalena
  17. Słomska Joanna
  18. Szewczyk Tomasz
  19. Wasik Karolina
  20. Wołodźko Łukasz
  21. Zamiar Paulina
  22. Zięba Marcin

IV B
Wychowawca: mgr Zbigniew Jaglarz
  1. Frey Anna
  2. Frey Katarzyna
  3. Groch Marcin
  4. Klimek Bartosz
  5. Kuczaj Karolina
  6. Kwarciak Marcin
  7. Luty Monika
  8. Małajewicz Maciej
  9. Matysiak Marcin
  10. Mocek Łukasz
  11. Otoliński Andrzej
  12. Pręcikowska Urszula
  13. Rożek Agnieszka
  14. Skapska Urszula
  15. Strama Malwina
  16. Spruch Bartłomiej
  17. Własenko Maciej
  18. Wietrzny Michał
  19. Wołowiec Piotr
  20. Woźny Mateusz
Absolwenci Gimnazjum 2000-2003
III G

Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska
  1. Cięszczyk Karolina
  2. Czort Magdalena
  3. Gajek Monika
  4. Jench Tomasz
  5. Kaczmarczyk Kamil
  6. Kępski Alan
  7. Krowicki Paweł
  8. Mach Sylwia
  9. Maryon Michał
  10. Paciorek Piotr
  11. Piergies Bartłomiej
  12. Szewczyk Katarzyna
  13. Tracz Małgorzata
  14. Wiewórka Olga
  15. Zając Wojciech
  16. Zgraj Magdalena
  17. Ziarek Monika

 

 

 

 

IV C
Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak
(do III klasy wychowawca mgr Iwona Słapek)

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Bieryło Łukasz
  3. Czyżowski Łukasz
  4. Danek Jakub
  5. Dańda Sebastian
  6. Kłos Jan
  7. Księski Tomasz
  8. Lorek Patryk
  9. Nofz Magdalena
  10. Nowak Dominika
  11. Ostasz Dawid
  12. Pacułt Monika
  13. Piwowarska Katarzyna
  14. Stanik Paulina
  15. Stus Bartłomiej
  16. Wójtowicz Michał
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1998-2002

IV A

Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska

  1. Andruchowycz Marek
  2. Bałchan Szymon
  3. Bednarz Dagmara
  4. Boroń Tomasz
  5. Cichoń Iwona
  6. Galas Sabina
  7. Gorgoń Andrzej
  8. Jania Katarzyna
  9. Jarząbek Rafał
  10. Kałuża Agnieszka
  11. Kozioł Dorota
  12. Lach Bartłomiej
  13. Lebiedowicz Tomasz
  14. Ledwos Przemysław
  15. Liszka Karolina
  16. Ładyga Anna
  17. Pietruszka Anna
  18. Ratajczak Zuzanna
  19. Rolka Marta
  20. Susuł Renata
  21. Syrek Monika
  22. Wójciuk Katarzyna
  23. Żukowska Anna


IV B

Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak

  1. Bądkowska Marta
  2. Duda Magdalena
  3. Gawor Patrycja
  4. Janawa Grzegorz
  5. Janus Agnieszka
  6. Kamińska Agnieszka
  7. Kosiński Wojciech
  8. Kowalik Piotr
  9. Kowalski Konrad
  10. Koziara Arkadiusz
  11. Kuchasz Tomasz
  12. Kunicki Marcin
  13. Kubińska Magdalena
  14. Mirska Dominika
  15. Przychodzki Piotr
  16. Radomski Maciej
  17. Rogala Marzena
  18. Sewiło Katarzyna
  19. Spytek Izabela
  20. Szafranek Anna
  21. Tłuścik Roland
  22. Tyc Paweł
  23. Wiglusz Piotr
  24. Witek Małgorzata

Absolwenci Gimnazjum 1999-2002

III G

Wychowawca: mgr Justyna Krzysztyńska

  1. Byszewski Piotr
  2. Cymbalska Joanna
  3. Kamiński Mateusz
  4. Kanarek Jędrzej
  5. Krupa Justyna
  6. Kryński Grzegorz
  7. Kubowicz Paulina
  8. Methner Marta
  9. Potok Karolina
  10. Ochyra Łukasz
  11. Sawrej Karolina
  12. Stańczykowski Mateusz
  13. Wiszniewski Maciej
  14. Wygoda Marta
  15. Zając Ryszard
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1997-2001

IV A

Wychowawca: mgr Anna Draus

 

  1. Adamczyk Marcin
  2. Anielska Kinga
  3. Brzegowy Krzysztof
  4. Ciołkowska Anna
  5. Czubaj Agata
  6. Fijał Anna
  7. Gajek Iwona
  8. Góral Jadwiga
  9. Język Maria
  10. Jurgała Dorota
  11. Kindykiewicz Krzysztof
  12. Kołodziej Maciej
  13. Kozdęba Ewa
  14. Miśkiewicz Anna
  15. Nawalany Dominika
  16. Nicieja Gabriela
  17. Salik Magdalena
  18. Tylek Magdalena
  19. Windak Anna
  20. Witko Anna
  21. Zwoliński Arkadiusz
IV B

 

Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak

  1. Bałchan Jakub
  2. Boguszewska Justyna
  3. Czyrnek Ernest
  4. Dor Dawid
  5. Drożdż Dariusz
  6. Kaczmarczyk Łukasz
  7. Kmiecik Maciej
  8. Kowalska Anna
  9. Kwiatkowski Paweł
  10. Korzeniowski Andrzej
  11. Kuter Krzysztof
  12. Ledwos Mieszko
  13. Łomnicki Paweł
  14. Mostowik Sebastian
  15. Rogala Sylwia
  16. Ryńca Przemysław
  17. Ślusarczyk Emanuela
  18. Tyliński Piotr
  19. Wielanowski Oskar
  20. Zając Łukasz

 

 



IV C

Wychowawca: mgr Kornelia Wyszyńska

  1. Bezaniuk Monika
  2. Budek Monika
  3. Bugajski Paweł
  4. Dominik Dominika
  5. Dziedzic Monika
  6. Gorzkowski Michał
  7. Grela Barbara
  8. Kozłowska Kinga
  9. Kronka Marta
  10. Kubicka Anna
  11. Nowaczyk Aneta
  12. Oleszko Magdalena
  13. Samitowska Monika
  14. Szewczyk Hubert
  15. Walczyk Anna
  16. Zabdyr Monika
  17. Zacna Joanna
  18. Zięcik Agata
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1996-2000

IV A

Wychowawca: mgr Anna Pagaczewska - Białczyńska

 

  1. Cholewińska Karolina
  2. Daniel Anna
  3. Dwornik Sylwia
  4. Galas Ewelina
  5. Górecki Piotr
  6. Guzik Anna
  7. Jagiełło Wojciech
  8. Jarski Tomasz
  9. Jawor Łukasz
  10. Jurkiewicz Anna
  11. Klim Sebastian
  12. Kolasiński Tomasz
  13. Kościelna Agnieszka
  14. Kukuła Katarzyna
  15. Kulczycka Wioletta
  16. Litewka Wojciech
  17. Macheta Monika
  18. Nowaczyk Katarzyna
  19. Orzechowska Magdalena
  20. Pardała Małgorzata
  21. Piotrowski Piotr
  22. Salitra Anna
  23. Żupnik Katarzyna
  24. Żurek Łukasz

 

 



IV B

Wychowawca: mgr Alina Jaworska

  1. Czerniga Anna
  2. Dębski Krzysztof
  3. Fidantis Nikolaos
  4. Grochal Beata
  5. Jamroś Dominika
  6. Kołodziejczyk Barbara
  7. Kowalski Bartłomiej
  8. Pietrzak Joanna
  9. Piwek Jadwiga
  10. Pojałowski Dariusz
  11. Radecki Andrzej
  12. Rey Maria
  13. Roczyńska Sylwia
  14. Rostworowska Juliette
  15. Skimina Patrycja
  16. Suska Diana
  17. Śliwa Renata
  18. Świerk Agata
  19. Świst Anna
  20. Szymik Artur
  21. Wrona Maciej
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1995-1999

IV A

Wychowawca: mgr Barbara Bielska

 

  1. Barańska Jadwiga
  2. Ciołkowska Dorota
  3. Grochowski Jakub
  4. Hojdak Wioletta
  5. Kłak Kinga
  6. Kowalczyk Katarzyna
  7. Kozicka Karolina
  8. Kuciel Sebastian
  9. Kurzawski Marcin
  10. Mazur Agnieszka
  11. Mirowska Barbara
  12. Ruszkiewicz Ewelina
  13. Stępień Sławomir
  14. Szczepanik Krzysztof
  15. Szumański Tomasz
  16. lizowska Sabina
  17. Tomczyk Robert
  18. Wandas Daniel
  19. Wanner Jowita
  20. Wiklik Magdalena
  21. Wójcik Jarosław

IV C

 

Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak

  1. Adamski Rafał
  2. Bawół Sebastian
  3. Bobek Katarzyna
  4. Broda Michał
  5. Bugaj Łukasz
  6. Bysiek Katarzyna
  7. Chwalisz Beata
  8. Galas Przemysław
  9. Garzeł Monika
  10. Giza Małgorzata
  11. Kaszowski Michał
  12. Kmak Dariusz
  13. Kozłowska Agnieszka
  14. Kuzaj Piotr
  15. Pomykała Marek
  16. Rokosz Amanda
  17. Sikora Agnieszka
  18. Tomaszkiewicz Tomasz
  19. Wajda Wojciech
  20. Wilk Agnieszka
  21. Włodek Magdalena
  22. Woźniak Sabina
  23. Woźniczka Przemysław

 

 

IV B

Wychowawca: mgr Zofia Pacułt

 

  1. Bochenek Paweł
  2. Chojnacki Robert
  3. Dubiel Mieszko
  4. Duda Katarzyna
  5. Duras Maciej
  6. Dziedzic Bogdan
  7. Hojcak Magdalena
  8. Kosowski Tomasz
  9. Kossakowski Rafał
  10. Kuzak Dominika
  11. Marendziuk Paweł
  12. Mnich Łukasz
  13. Nastazjak Lesław
  14. Nizińska Milena
  15. Petryk Paweł
  16. Piechura Dominika
  17. Rey Agnieszka
  18. Syrek Piotr
  19. Śliż Dariusz
  20. Twardowski Maciej
  21. Więckiewicz Grzegorz
  22. Wójcik Marcin
  23. Wrona Agnieszka
  24. Zajączkowski Zygmunt

 

 

powrót do góry

Absolwenci Liceum 1994-1998

IV A

Wychowawca: mgr Erika Byszewska

  1. Balog Michał
  2. Bieniek Michał
  3. Chądzyński Igor
  4. Galata Michał
  5. Gazdowicz Artur
  6. Gradowska Agata
  7. Jezuita Artur
  8. Kruk Magdalena
  9. Magiera Piotr
  10. Nowak Maciej
  11. Parkita Dominik
  12. Pawlik Grzegorz
  13. Sidzina Agnieszka
  14. Strempel Wojciech
  15. Tota Jan
  16. Woźny Szymon



IV B

Wychowawca: mgr Teresa Kucybała

  1. Bureś Kornelia
  2. Ciepły Bartłomiej
  3. Cora Katarzyna
  4. Gruchacz Agnieszka
  5. Krawczyk Bartłomiej
  6. Księżny Ewa
  7. Kuczmański Kamil
  8. Malewicz Rafał
  9. Mardyła Marcin
  10. Rembiasz Łukasz
  11. Sikora Maciej
  12. Skałka Anna
  13. Słowiński Piotr
  14. Sobczak Jarosław
  15. Świątecki Grzegorz
  16. Twardosz Katarzyna
  17. Walczak Monika
  18. Woźniak Grzegorz
  19. Zachara Piotr
  20. Zawadzka Anna
  21. Zawodny Anna
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1993-1997

IV A

Wychowawca: mgr Kornelia Wyszyńska

  1. Barska Monika
  2. Borys Sebastian
  3. Chawrona Piotr
  4. Czopko Maciej
  5. Gałuszka Katarzyna
  6. Godzic Magdalena
  7. Kadow Magdalena
  8. Kulczycki Paweł
  9. Krzanik Agnieszka
  10. Lodziński Tomasz
  11. Łapkowski Maciej
  12. Matyśkiewicz Marzena
  13. Piątkiewicz Irena
  14. Smogorowski Łukasz
  15. Urbańska Sylwia
  16. Zatorska Patrycja


IV B

Wychowawca: mgr Anna Rafińska

  1. Bigaj Robert
  2. Czepiec Łukasz
  3. Daniel Monika
  4. Dziekanik Katarzyna
  5. Ebro-Prokosz Marek
  6. Grabiarz Małgorzata
  7. Kamiński Marcin
  8. Kręcioch Kinga
  9. Kwit Michał
  10. Luther Krzysztof
  11. Nowak Piotr
  12. Nowakowska Agnieszka
  13. Suska Anna
  14. Sękara Magdalena
  15. Turecki Dariusz

 

 

powrót do góry

Absolwenci Liceum 1992-1996

IV A

Wychowawca: mgr Agnieszka Piskorz

 

  1. Achtel Kamil
  2. Augustynek Tomasz
  3. Bronikowski Leszek
  4. Ciećkiewicz Zofia
  5. Czubała Bemadetta
  6. Gilewicz Olga
  7. Hawryluk Tomasz
  8. Kotecki Sławomir
  9. Łośko Krzysztof
  10. Mizerek Agata
  11. Piwowarczyk Paulina
  12. Sikora Katarzyna
  13. Sikora Paulina
  14. Sobczyk Sylwia
  15. Turczyńska Eliza
  16. Wolak Anna
  17. Żak Jolanta
  18. Żołnierek Ewa

 

 



IV B

Wychowawca: mgr Krystyna Wachnicka

  1. Barszcz Małogorzata
  2. Bilski Łukasz
  3. Iwankiewicz Agnieszka
  4. Kamińska Ewa
  5. Kozub Iwona
  6. Krajewska Magdalena
  7. Kuśnierz Piotr
  8. Lipartowska Nina
  9. Lodzińska Joanna
  10. Malczewska Agnieszka
  11. Patryka Marcin
  12. Piasecka Małgorzata
  13. Piotrowicz Aneta
  14. Przemysławska Anna
  15. Stępień Przemysław
  16. Swoboda Sylwia
  17. Tylek Igor
  18. Wawro Tadeusz
powrót do góry

Absolwenci Liceum 1991-1995

IV A

Wychowawca: mgr Jolanta Śwituszak

  1. Adamowski Witold
  2. Bałuk Ewa
  3. Hejzyk Rafał
  4. Jończyk Anna
  5. Kakitek Sławomir
  6. Kotarba Klaudia
  7. Krawczyk Monika
  8. Krzywicki Mirosław
  9. Łapka Elżbieta
  10. Maj Sylwia
  11. Mierzyńska Małgorzata
  12. Piechowicz Aneta
  13. Piwowarczyk Marcin
  14. Postawka Jerzy
  15. Rodzeń Agnieszka
  16. Sulikowka Katarzyna
  17. Sutór Małgorzata
  18. Ślusarek Małgorzata
  19. Wilk Sławomir
  20. Zębala Łukasz

 

 


IV B

Wychowawca: mgr Zofia Pacułt

 

  1. Bogusz Barbara
  2. Ciebiera Magdalena
  3. Idziak Stanisław
  4. Kupiec Katarzyna
  5. Lodziński Rafał
  6. Luberda Aneta
  7. Marcinkiewicz Piotr
  8. Mosna Marek
  9. Piskorz Dana
  10. Podsiadło Małgorzata
  11. Pytko Agnieszka
  12. Radoń Anna
  13. Reguła Krzysztof
  14. Samitowska Marta
  15. Sendke Sebastian

 

 

powrót do góry

Absolwenci Liceum 1990-1994

IV A i IV B

Wychowawca kl. IV A: mgr Erika Byszewska

Wychowawca kl. IV B: dr Andrzej Potępa

 

  1. Achtel Joanna
  2. Bełda Anna
  3. Bielczyk Anna
  4. Celer Tomasz
  5. Czerwińska Maja
  6. Gurgul Agnieszka
  7. Hytroś Agnieszka
  8. Jachimczyk Sylwia
  9. Kotaś Marcin
  10. Król Magdalena
  11. Kubik Joanna
  12. Luty Rafał
  13. Maziarz Joanna
  14. Miecik Jacek
  15. Nowacki Kazimierz
  16. Nowak Janusz
  17. Pawlik Katarzyna
  18. Pitala Iwona
  19. Ropicka Agnieszka
  20. Skwarczek Magdalena
  21. Stańczyk Monika
  22. Sułko Jadwiga
  23. Sułowski Krzysztof
  24. Witt Monika
  25. Wolak Anna
  26. Zabłocka Kinga
  27. Żądłowska Emanuela

 

 

 
powrót do góry

Tablo

Liceum

       

 

2012 - 2015

 

2010 - 2013

 

2009 - 2012


 

2008 - 2011

 

 

 

       


2006 - 2009


2005 - 2008


2004 - 2007


2003 - 2006


2002 - 2005

 

 

       


2000 - 2004


1999 - 2003


1992 - 1996


1991 - 1995


1990 - 1994
powrót do góry

Gimnazjum

       

 

2012 - 2015

 

2010 - 2013

 

2009 - 2012

 

 

2008 - 2011

 

 

 

       


2006 - 2009


2005 - 2008


2004 - 2007


2003 - 2006


2002 - 2005

 

 

       


2001 - 2004


2000 - 2003


1999 - 2002
   
powrót do góry